Продаж земельних ділянок

Свободи, 2 А

с. Гатне
Фастівський р-н., Київська обл.

300 000 USD
  • Призначення Під забудову житлової нерухомості
  • Площа 27 сот

Опис

Продаж фасадної ділянки на березі озера в Гатному | БЕЗ КОМІСІЇ

Пропонуємо до продажу кутову земельну ділянку в с. Гатне з фасадом 85 метрів. Але головна цінність цього об’єкта — сама локація та її величезний комерційний потенціал.

Основні переваги:

Кутова ділянка з фасадом 85 метрів — максимальна видимість, зручний заїзд та широкі можливості для забудови.

Власне озерце на території та велике облаштоване озеро з пляжем буквально через дорогу — рідкісне поєднання, яке складно знайти так близько до Києва.

Постійний автомобільний та пішохідний трафік. Щодня повз ділянку проїжджають тисячі мешканців навколишніх ЖК та батьки, які везуть дітей до державної гімназії й приватної школи.

Сформована аудиторія майбутніх клієнтів. Поруч розташовані ЖК «Озерний Гай» (понад 7 000 мешканців), ЖК «Рідний» та інша сучасна житлова забудова.

Заведені комунікації: газ, електроенергія, свердловина.

На ділянці вже розташований будинок площею близько 102 м², який можна реконструювати під адміністративну будівлю, офіс, кухню ресторану чи інший комерційний простір.

Ідеально підійде для:
• ресторанного комплексу біля води;
• забудови невеликого котеджного містечка
• комплексу відпочинку
• SPA-комплексу або заміського клубу тощо

Вартість: 300 000 $

За деталями або переглядом:
073 007 6 007 (Viber | Telegram | WhatsApp)

[Співпрацюємо з колегами без дублювання в рекламі] Детальніше