Продаж квартир

вул. Професорська, 4

Шевченківський р-н, м. Харків
Харківський р-н., Харківська обл.

190 000 USD
1 397 USD / м2
  • Кімнат 3
  • Площа 136.10 / 43.60 / 42.20 м2
  • Поверх 4 з 7

Опис

Продам простору 3-кімнатну квартиру в преміальному ЖК «Фелічіта» у престижному районі Сокільники. Це чудовий варіант для тих, хто прагне створити квартиру своєї мрії в одному з найкращих житлових комплексів Харкова.

Квартира розташована на комфортному 4 поверсі 7-поверхового будинку. Загальна площа — 136,1 м², житлова — 43,6 м², простора кухня-вітальня — 42,2 м². Є балкон. Квартира перебуває у будівельному стані, що дозволяє реалізувати індивідуальний дизайнерський проєкт без обмежень. У подарунок новому власнику — готовий дизайн-проєкт, який допоможе значно скоротити час на ремонт.

Додатковою перевагою є власне паркомісце та кладова, які вже входять у право власності.

ЖК «Фелічіта» розташований у престижному та екологічно чистому районі Сокільники, поруч із Лісопарком. Будинок побудований за монолітно-каркасною технологією з використанням керамоблоку, утеплений базальтовою ватою та оздоблений клінкерною плиткою. Висота стелі — 3,4 метра, що створює відчуття простору та комфорту. Комплекс обладнаний енергоефективними вікнами REHAU та індивідуальними двоконтурними котлами Ariston, які забезпечують економне опалення та комфортний мікроклімат.

Територія комплексу закрита та цілодобово охороняється. Для мешканців працює система відеоспостереження, встановлені шлагбауми, облаштовано фонтан, сучасне освітлення, ландшафтний дизайн, дитячі та спортивні майданчики, прогулянкові алеї, гостьовий і приватний паркінги.

Документи готові до продажу. Розглядається продаж за програмою єВідновлення.

Телефонуйте, щоб отримати додаткову інформацію та домовитися про перегляд. Придбати нерухомість з АН «Харків-Рієлтер» — швидко, безпечно та надійно. Детальніше

Додатково

  • Тип нерухомості: первинна
  • єВідновлення